Триває робота над реформою корпоративного управління НЕК "Укренерго"

Під час засідання Робочої групи з питань підготовки пропозицій щодо Концепції реформи корпоративного управління ДП «НЕК «Укренерго», що відбулось  3 квітня,  обговорювали подальший план дій з реформування.

Зокрема,  проговорили всі деталі та узгодили,  що до кінця тижня має бути підготовлений проект Статуту та проект політики про принципи формування наглядової ради НЕК «Укренерго».

Слід зазначити, що 29 березня 2017 року  Міністр енергетики та вугільної промисловості України Ігор Насалик підписав наказ, згідно з яким уже до кінця цього тижня Укренерго повинно розробити та надати до Міненерговугілля на затвердження проект Статуту, відповідно до вимог постанов Кабінету Міністрів України   від 10 березня 2017 року №142 «Деякі питання управління державними унітарними підприємствами та господарськими товариствами, у статутному капіталі яких більше 50 відсотків акцій (часток) належать державі»  та № 143 «Деякі питання управління об'єктами державної власності» .

Представники НЕК «Укренерго» поінформували, що заходи з реформування виконуються  згідно з планом.

Наступне засідання Робочої групи запланували провести наступного тижня.

Нагадаємо, Міністерство енергетики та вугільної промисловості створило відомчу Робочу групу з питань підготовки пропозицій щодо Концепції реформи корпоративного управління ДП «НЕК «Укренерго» за участі представників ЦОВВ, Енергетичного Співтовариства, Представництва ЄС в Україні, Європейського Банку Реконструкції та Розвитку, Європйського інвестиційного Банку та Світового Банку.

 

Довідково:

На виконання Закону України № 1405 від 2 червня 2016 року  «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодоуправління об'єктами державної та комунальної власності», Укренерго розпочало реформу корпоративного управління компанії.

 

Джерело